БЛОГ // Мова тіла

Blog-img
16 октября 2020
БУДЬТЕ С НАМИ НА СВЯЗИ

Наше тіло - це показник того як ми до себе ставимося

Наше тіло-це показник того, як ми себе відчуваємо всередині і як до себе ставимося. Ми можемо використовувати тренування, як прояв любові і турботи до себе і до свого тіла або як агресію, спрямовану на себе, несвідомо добиваючи, виправляючи і виснажуючи себе = караючи.

Наша несвідома поведінка по відношенню до себе і свого тіла може розповісти про наш внутрішній зміст набагато більше. Наприклад, прагнення до зайвої худорби і виснаження себе тренуваннями, це спроба стати менше, тобто несвідома агресія, спрямована на себе. А часом буває так, що переїдання і зайва вага - це психологічно неусвідомлена спроба стати більше, заповнити свою якусь внутрішню порожнечу і вгамувати біль всередині. Але компенсуємо собі брак турботи, любові і підтримки через заповнення себе їжею.

Тіло розповідає про всі наші внутрішні комплекси і конфлікти, які ми ховаємо глибоко всередині, в тому числі від самих себе. За допомогою мови тіла ми розповідаємо про нас набагато більше, ніж ми самі про себе знаємо. Коли ми фокусуємо увагу всередину себе і розбираємо те, що на рівні психології нам розповідає наше тіло - ми розкриваємо рани і блоки, приховані в тілі і внутрішньо звільняємося. І потім слідом за внутрішніми змінами, само собою, без будь-яких проблем з нашого боку тіло теж починає змінюватися.

Коли ми слухаємо і чуємо себе, ми перестаємо сприймати психічні потреби, як тілесні. Усвідомлюючи, що ми потребуємо прийняття, любові і підтримки, а не солодких смаколиків, ми поступово вчимося давати собі турботу по-іншому. Коли ми перестаємо бути для всіх хорошими і зручними і більше не ховаємо від себе та інших свою злість, то починаємо вибудовувати кордони з оточуючими людьми, то ми автоматично звільняємо тіло від зайвої агресії, і воно перестає боліти і страждати від м'язових блоків. Коли ми дозволяємо відкрити для себе світ власної сексуальності - пригнічених бажань, фантазій, то ми вивільняємо величезний обсяг внутрішньої енергії, яка починає активно і гармонійно вибудовувати всі сфери нашого життя.

І наше тіло змінюється природним чином, без будь-яких зусиль з нашого боку. Без крайнощів, виснажливих дієт і неадекватних навантажень. Ви змінюєтеся спочатку всередині і потім змінюєтеся зовні. Це завжди відбувається так. Що всередині нас, то і зовні. А ми часто намагаємося змінити себе тільки зовні працюючи лише над тілом, але суть в тому, що всі зміни повинні починатися зсередини. Любіть себе, дбайте про себе, а ваше тіло відповість вам великою вдячністю у вигляді гарного самопочуття, настрою, тонусу, активності і високої якості життя.